destek@emirakustik.com.tr
(0216) 592 5066

Yapışkanlı Yanmaz Sünger

Yapışkanlı Yanmaz Sünger

Ürün Açıklaması

Yapışkanlı Yanmaz Sünger : Etiketli yanmaz köpük yanmazlık için gerekli sertifikalara sahip olan Akustik süngerler havalandırma kanalları, jeneratörler, kompresör kabinleri, mekanik dairelerde kısacası disko, sinema, konferans salonları, konserler, restoranlar gibi bir çok alanda kullanılması uygundur. Ses izolasyon süngerleri yutum gücü arttırılması için yumurta, labirent,  special vs. profillerden kullanılabilir. Yapışkanlı Yanmaz Sünger fiyat detayları için anasayfamıza göz atabilirsiniz.

AKUSTİK Yanmaz SÜNGER ÜRÜN DETAYI

Yapışkanlı Yanmaz Sünger Ölçüleri : 100 cm x 100 cm  veya 100 cm x 200 cm Plaka ölçülerinde olup, 20 mm – 30 mm ve 40 mm – 50 mm perakende olarak satışa sunulmaktadır.

Yapışkanlı Yanmaz Sünger Paket İçeriği : Yapışkanlı yanmaz süngerler 100 cm x 100 cm ebat plaka 10 adet paket  satılmaktadır. 1 Paket 10 m² Satılır.

Yapışkanlı Yanmaz Sünger Ürün Kalınlıkları : 10 mm – 20 mm – 30 mm – 40 mm – 50 mm – 60 mm – 70 mm – 80 mm – 90 mm – 100 mm 

Yapışkanlı Yanmaz Sünger Renk çeşitleri : Siyah ( koyu andezit gri ) standart olarak satılır, renkli üretimi mümkündür.

Yapışkanlı Yanmaz Sünger Kullanım Alanları :  Yat marina ve teknelerde, makine dairesi, jeneratör kabini, müzik odası, stüdyo, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.

Yapışkanlı Yanmaz Sünger Üretim : Özel kalınlık 50 mm ve üzeri üretim mümkündür. Ebatlar özel kesim mümkündür.

Yapışkanlı Yanmaz Sünger Yoğunluk : 50 ile 60 Kg / M³ İstenilen yoğunlukta ve kalınlıkta özel üretim mümkündür.

AKUSTİK Yapışkanlı Yanmaz SÜNGER ÜRÜN RESMİ

Ürün Görselleri
Uygulama Galeri
Ürün Sertifikaları
Kullanım Alanları
Uygulama Alanları

×